לקוחות יורם זילברמן סוכנות לביטוח נהנים מכל העולמות – מצד אחד, שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר, הכולל את כל מוצרי הביטוח, הפנסיה והפיננסים המובילים בישראל, ונתמך על מערכות מחשב מתקדמות. מצד שני, יחס אישי ואווירה משפחתית עם ניסיון של יותר מ-80 שנה בתחום. ביורם זילברמן סוכנות לביטוח בע”מ יש לכם על מי לסמוך ויש עם מי לדבר.

הסוכנות, שפועלת מאז שנת 1936, נמצאת בבעלותה הפרטית של משפחת זילברמן ואינה מוחזקת על ידי חברות הביטוח. בשל עובדה זו יכולה הסוכנות להציע מגוון רחב של שירותים ומוצרים המותאמים באופן אישי לכל לקוח, ללא תלות או מחויבות לכל גורם אחר. עצמאותה של הסוכנות מאפשרת לה לייצר פתרונות ביטוח ופיננסים מקוריים בשילוב מוצרים של כמה חברות, ותוך ראיית טובת הלקוחות בלבד.

לא רק ביטוח: הסוכנות פועלת כמשווקת מוצרי ביטוח, פנסיה ופיננסים ומספקת ללקוחותיה שירותים שונים מול חברות הביטוח, קרנות הפנסיה, קופות הגמל ובתי ההשקעות הגדולים בארץ. כך יכולים הלקוחות להשוות ולבחור ממגוון המוצרים הקיים בשוק, תוך קבלת הסברים ותמיכה מקצועיים מהסוכנים, ולבנות בעזרתם תיק ביטוחי, פנסיוני ופיננסי מלא.

יורם זילברמן סוכנות לביטוח הינה סוכנות ברוקרית וחתם מורשה, המעסיקה כיום מעל ל-70 עובדים. כל נותני השירות בסוכנות הם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, בהם סוכני ביטוח מורשים, חתמים, כלכלנים, רואי חשבון ורפרנטים מקצועיים. גודלה של הסוכנות וניסיונה הרב מאפשרים לה להעניק שירותים רבים ומגוונים הן ללקוחות פרטיים והן לחברות וארגונים שונים.

הפעילות של יורם זילברמן סוכנות לביטוח מקיפה את כלל הכיסויים הביטוחיים הדרושים ללקוחותיה: בתחום הביטוחים האלמנטאריים מציעה הסוכנות, בין השאר, מגוון מוצרים בענפי ביטוח הדירה והמשכנתא, הרכב, העסקים, התכשיטים והסיכונים המיוחדים. בתחום ביטוחי חיים מציעה הסוכנות כיסוי מלא, הן לחברות ולעצמאים והן בתחום ביטוחי הפרט, לרבות: ביטוחי מנהלים ופנסיה, ביטוחי בריאות, סיעוד, ריסק ואבדן כושר עבודה, קופות גמל וקרנות השתלמות וכן מגוון של תכניות חיסכון.

יורם זילברמן סוכנות לביטוח מבצעת גם ניהול הסדרים פנסיוניים לחברות. הגודל, הניסיון ומערך המחשוב המתקדם מאפשר לסוכנות לתת מענה כולל למערך הפנסיוני של חברה, לרבות ביטוחי מנהלים, קופות גמל וקרנות השתלמות.

השירות שמעניקה יורם זילברמן סוכנות לביטוח ללקוחותיה הוא אישי, כמו שרק סוכנות משפחתית וותיקה יודעת לתת, ומקצועי ברמה הגבוהה ביותר בישראל. השירות נתמך על ידי מערכות מחשב מהמתקדמות בענף, הכוללות מערך גביה ממוחשב, ארכיון אופטי ועוד.